“Trump’ın aşağılayıcı sözleri karşısında iktidar sağıra yatıyor”

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, iktidarın ABD Başkanı Trump’ın her hareketi sineye çektiğini belirterek,  “Trump’ın bazen doğrudan bazen de güya övüyormuş gibi yaptığı akıl almaz aşağılayıcı sözleri ve tavırları karşısında iktidarın sağıra ve safa yatması ise en hafif tabirle aymazlıktır”dedi. Özdağ, “Trump’ın, her hakaretini sineye çekenler, son olarak rahip Bronson hakkında dünya medyasında dönmeye başlayan propaganda videosu hakkında ne düşünmektedir”sorusunu yöneltti.

Özdağ, sosyal medya hesabı üzerinden şu paylaşımları yaptı: “Uzunca bir süredir mevcut koalisyon iktidarının liyakatsiz kadroları eliyle devletimizin v kurumlarımızın nasıl tarumar edildiğine şahitlik etmekteyiz. Kadim devlet geleneklerimiz ayaklar altına alınmakta v ülkeler arası ilişkiler bile şahsi al-ver gülüm şeklinde yürütülmektedir.

Tecrübe, birikim liyakat gibi vasıflar nerdeyse düşman tanımlamaları olarak nitelendirilmektedir. Ülkemizin dış politikası bile artık şahsi ilişkiler ile yürütülürken tüm kurumlarımız gibi bağımsız olması gereken mahkemelerimiz de bundan payını almaktadır.

BİDEN’E SÜT DÖKMÜŞ KEDİ GİBİ DAVRANIYORLAR

Biden’in açıklamaları üstünde tepinen, buradan muhalefete arsızca yüklenen ve bunun için de memurlarını görevlendiren koalisyon iktidarı, Türk milletine efelenirken Amerikalı siyasetçilere süt dökmüş kedi gibi davranmakta bir beis görmüyorlar.

Çünkü Biden ile çay içmişler, bir masa etrafında sohbetler etmişler, eskilerden yenilerden konuşmuşlar. Hasılı onca yaşanmışlıkların hatırına bu sebeplerden ötürü bir şey dememişler. Bu şahsa söz söylemesi gerekenler ne ilginçtir ki muhaliflermiş zira.

AŞAĞILAYICI SÖZLER KARŞISINDA SAĞIRA YATIYOR İKTİDAR

Sadece Biden mi? Trump’ın bazen doğrudan bazen de güya övüyormuş gibi yaptığı akıl almaz aşağılayıcı sözleri ve tavırları karşısında iktidarın sağıra ve safa yatması ise en hafif tabirle aymazlıktır. Bu can bu bedende olduğu sürece o teröristi bırakmayacağım diyenler nerede?

Eskilerin evlat olsa sevilmez dedikleri türden biri olan Trump’ın, her hakaretini sineye çekenler, son olarak rahip Bronson hakkında dünya medyasında dönmeye başlayan propaganda videosu hakkında ne düşünmektedir. Bu video da Kimse kusura bakmasın ama ülkemiz aşağılanmaktadır.

İLGİLİ HABER  Babacan: Çete tipi faaliyetlerden temizlenme kararlılığımız güncelliğini koruyor
BİZİM CEVABIMIZ NETTİR

İktidar bu konuda da mı muhalefetin cevap vermesini istemektedir. Bizim cevabımız da tavrımızda nettir. Bizler her şeyden önce milletimiz adına bu rezaletin sahiplerini lanetliyor ve buna sebep olan, zemin hazırlayan ülkemiz iktidarına da bu milletin yakasından artık düşün diyoruz

Maalesef her şeye bir kılıf bulmakta mahir bu teflon zihniyetten AR bile HAYA eder oldu. Başkası adına utanmaktan usandık.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir