Şükür’den siyasi ayak tartışmasına ironik cevap: Aha ben yırttım

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’in FETÖ’nün siyasi ayağına yönelik “Siyasete sızmayı hiçbir zaman düşünmediler. Siyasetle kurdukları ilişkide de son derece açık oldular” yönündeki sözlerine Gelecek Partisi lideri ve eski AKP’li Ahmet Davutoğlu’nun FETÖ’nün siyasi ayağı olmakla suçladığı eski AKP Milletvekili Hakan Şükür’den cevap geldi.

Hakan Şükür, twitter hesabından Mahir Ünal’in “Siyasete sızmayı hiçbir zaman düşünmediler. Siyasetle kurdukları ilişkide de son derece açık oldular” sözlerini “Aha ben yırttım” sözleriyle eleştirdi. Şükür, Mahir Ünal’in hem siyaseti hem de sporu saymadığını belirterek, “Ah Mahir ah, eve kadar gelip bu metni sen mecliste oku dediğin şike yasası mevzunu bi anlat istersen.. Gerçi tüm muhalefet ile anlaşmalıydınız ama neyse. Küçük enişte geçen siyasi ayağı dedi benim için”dedi. 
Şükür, daha sonra twitter mesajı şöyle sürdürdü: “Toplumu ne hale getirdiler. Yazık ülkeye yeminle.. Ben ne bunların ne de örgüt dediklerinin varsaydıkları suçlarında yokum çok şükür. Gizli bir ajandam da hiç olmadı. Her yeri oynuyor yeminle bunların..”
hakan şükür
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu katıldığı bir televziyon programında,  bir dönem AK Parti milletvekilliği yapan eski milli futbolcu Hakan Şükür’ü “FETÖ’nün siyasi ayağı” olarak göstermişti.  Şükür ise Davutoğlu’na kendisinin kimsenin siyasi ayağı olmadığını belirterek,  ” Ben, hergün şikayet ettiğin partiden istifa ettim, sen kovuldun”cevabını vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir