Setler kapandı, Karanlık Bölge dizisi podcasts’e taşındı

Setlerin koronavirüs algını nedeniyle kapanmasıyla pek çok alanda olduğu gibi dizi sektöründe de alternatif arayışlar sürüyor. Tansu Biçer ve Tülin Özen’İn oynadığı Karanlık Bölge dizisi, podcasts’te dinleyicileriyle buluştu.

Koronavirüs salgını pek çok alanda olduğu gibi sektöründe de yeni arayışlara hız kazandırdı. Setlerin ertelenmesi nedeniyle Karanlık Bölge dizisi podcasts’e taşındı.

Dizi, dedektif Yaz’ın (Tülin Özen), şefin görevlendirmesi üzerine 2. şans memurluğuna geçerek yardımcısı çömez dedektif Ela ile Karanlık Bölge’ye adım atmasıyla açılıyor. Geçmişte sahibi olduğu fabrikada şimdi eleman olarak çalışan Kuzey Bayraklı’yı (Tansu Biçer) inceleyecek olan Yaz, kendini inanmadığı bir rehabilitasyon sistemi içinde, geceleri yaşayan insanların arasında ve suçlulara “vaka” denilen bir ortamda buluveriyor. Birinci bölümü “Bekle Beni Hayat” ve “Hayatının Oyununa Hazır mısın” isimli ikinci bölümü dinleyiciyle buluşan Karanlık Bölge dizisi, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts ve diğer podcast mecralarından dinlenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir