Nihat Özdemir’den Fenerbahçe camiasına mektup

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük’e mektup yolladı. Şike açıklaması ile ilgili yaşanan gerginlik için yanlış anlaşıldığını söyledi.

Katıldığı bir yayında “2010-11 sezonundan bu yana 9 yıldır Türkiye’de şike olayına rastlanmamıştır” dediği için Fenerbahçe camiasından tepki alan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, kendisinden açıklama bekleyen Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük’e mektup yolladı.

Uzun yıllar Fenerbahçe’de yöneticilik yapan ve bahsi geçen sezonda da görevde olan Özdemir, “Yayında bana yöneltilen soruya karşılık verdiğim cevapta, asıl vurgulamak istediğim, tartışmaların o günden bu yana Türk futbolunda tekrar gündeme gelmemiş olmasıdır. Konuşmamda, başka bir maksat ve ima aramak, 18 sene boyunca yaptığı hizmetlere haksızlık olur” ifadelerini kullandı.

NİHAT ÖZDEMİR’İN YAZDIĞI MEKTUP 

“Büyüğüm olarak ve üzerimde hakkınız olduğunu belirterek, son günlerde yapılan yanlış değerlendirmeler sonucunda gündem olan sözlerimle ilgili, maksadımın ne olduğunu açıkça söylememe dair bir çağrıda bulundunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir