Mansur Yavaş: Covid-19 vaka sayısı ilk zamanlardaki seviyeye çıktı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Covid-19 vaka artışının ilk zamanlardaki seviyeye çıktığını belirterek, “Tüm hemşerilerimi salgın tedbirlerine uymaya davet ediyorum”dedi.

Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle: “Ankara’da Covid-19 vaka artışı maalesef ilk zamanlardaki seviyeye çıkmıştır. Tedbirlerimizi üst seviyeye çıkarmakla birlikte çalışma arkadaşlarımızın ve sizlerin sağlığı için belediyemize ziyaretleri sınırlandırdık. Tüm hemşehrilerimi salgın tedbirlerine uymaya davet ediyorum.”

 

il

BELEDİYEDE ZİYARETLER SINIRLANDIRILDI

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde KOVID-19 sebebiyle tüm birimlerimizde takibe alınan personel sayısı 144’e yükseldiğini belirterek, “Aynı şekilde Başkent Ankara’da da vaka sayısının hızla arttığı bilinmektedir.

Bu süreçte çalışma arkadaşlarımızın ve vatandaşlarımızın sağlığı için Başkanımız Sn.@mansuryavas06‘ın talimatıyla Belediyemize yapılan ziyaretler sınırlandırılmıştır. ABB, halkımızın sağlığına yönelik tüm önlemleri almaya devam etmektedir.

Bu kapsamda yayınlanan genelgede ise Belediyemiz, bağlı idareleri ile iştiraklerimizde daha önce alınan tedbirlerin hatırlatılarak titizlikle sürdürülmesi ve dışarıdan yapılan ziyaretlere zorunlu iş görüşmeleri dışında müsaade edilmemesi konuları vurgulanmıştır.”

 

 

İLGİLİ HABER  Ankara Büyükşehir'in cenaze aracı filosu genişliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir