Kundura’da kısa filmler 1 Temmuz’a kadar çevrimiçi

Kundura Sinema, 10 kısa filmden oluşan “İçeriden Bir Gezinti” başlıklı film seçkisinin gösterimlerini 1 Temmuz 2020 tarihine kadar uzattı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını döneminde hazırladığı 10 kısa filmden oluşan “İçeriden Bir Gezinti” başlıklı film seçkisini Mayıs ayında internet sitesi üzerinden izleyicileri ile buluşturmaya başlayan Kundura Sinema, takipçilerinin yoğun ilgisi nedeniyle gösterimlerini 1 Temmuz 2020 tarihine kadar uzattı.

Kundura Sinema, bu özel kısa film seçkisiyle uzun süredir evlerinde kalan izleyicileri farklı coğrafyalara yolculuğa çıkarmayı amaçlıyor ve izleyenleri doğa ile ilişki kurmaya davet ediyor.

Her kısa filmde bir yeni dünya!
Uluslararası Cannes Film Festivali, Locarno Film Festivali ve Uluslararası Toronto Film Festivali (TIFF) gibi dünyaca ünlü film festivallerine kısa film dağıtımı yapan Square Eyes’ın seçkisinde yer alan kısa filmler arasından “İçeriden Bir Gezinti” başlığı altında bir araya getirilen 10 kısa film, Türkçe altyazı seçeneği ile Türkiye’deki izleyicileriyle buluşuyor.

1 Temmuz 2020 tarihine kadar ücretsiz izlenebilecek kısa filmler hakkında detaylı bilgi için www.beykozkundura.com adresi ziyaret edilebilir.

İLGİLİ HABER  Büyükşehir Belediyesi başkentileri nostalji yolculuğuna çıkarıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir