Keçiören’de asfalt serim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Keçiören Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yürüttüğü yol yapım çalışmaları kapsamında Çiçekli Mahallesi Aliler ve Karaelmas sokaklarında asfalt serim çalışmalarını tamamladı.

Asfalt serim çalışmasının ardından çevre düzenleme ve peyzaj çalışması yürüten ekipler, ulaşımın daha elverişli hale gelmesini sağlayarak sokakları da estetik bir görünüme kavuşturdu.

Keçiören Belediyesi olarak modern kent anlayışına uygun çalışmalar yürüttüklerini belirten Başkan Turgut Altınok, “Hizmet noktasında ulaşılabilir olmak, eksikleri tespit etmek, bu eksikleri giderirken de 21. yüzyılın Türkiye’sine yakışır şehir planlamaları yapmak oldukça önemli. Göreve gelir gelmez altyapı, üstyapı çalışmalarıyla birlikte sosyal belediyecilik anlayışımızı halkımıza hissettirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Keçiören’e hizmet yakışıyor, biz de layıkıyla halkımıza hizmetkâr olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

Projelerimiz ilk olma özelliğini taşıyor

Başkan Altınok, Keçiören’i daha estetik bir görünüme kavuşturmak için 2020 yılında hayata geçirilecek olan projelerin Türkiye’de ilk olma özelliği taşıdıklarını da belirterek şöyle konuştu: “2021 yılında da inşallah Cumhuriyet Kule​mizin açılışını yapacağız. Cumhuriyet Kulemizde çocuklarımız ve gençlerimiz için uzay terası ve bilim merkezleri var. Belediye hizmet binamızın arkasında başlattığımız 400 araçlık otopark ve süs havuzu ile Türkiye`de olmayan, dünyada da çok az olan bir projeyi daha hayata geçiriyoruz. Bu proje; ses, ışık ve müzik gösterisinin yapılacağı Türk Dünyası Su ve Gül Meydanı projemizdir.”​

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir