Halk Ekmek Polatlı’da

Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası şehir merkezinin dışında çevre ilçelerde de ekmek satış büfeleri açmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, seçim vaatleri arasında yer alan Polatlı’ya Halk Ekmek Büfesi açacağı sözünü tuttu. Polatlı’nın ilk Halk Ekmek Büfeleri bayram öncesi hizmet vermeye başladı. Yapılan kura çekilişi sonrası boş durumda olan ya da sözleşmeleri sona eren 27 Halk Ekmek Satış Büfesini teslim almaya başlayan yeni işletmeciler de işbaşı yaptı.

halk ekmek

POLATLI’DA YENİ AÇILAN BÜFELERE YOĞUN İLGİ

Polatlı’da yeni açılan büfeleri ziyaret eden Halk Ekmek Genel Müdürü Dr. Hüseyin Velioğlu, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Halk Ekmek Büfelerinin sayısının ilçede daha da artacağını söyledi.

Başkentlilerin ürün yelpazesi giderek genişleyen Halk Ekmek ürünlerini güvenerek tükettiğine dikkat çeken Velioğlu, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ın seçim vaatleri arasında yer alan Polatlı’yı Halk Ekmek ile buluşturmak için buradayız. İlçede toplam 4 tane büfe açacağız. İlk ikisini şimdi açıyoruz, kalanların evrak işlemleri ise devam ediyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir