Etimesgut, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinde su kesintisi yapılacak

Türk Kızılayı Caddesi’nde başlayan köprülü kavşak yapım çalışmaları kapsamında Etimesgut, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinin bazı bölgelerinde su kesintisi yapılacak. 

ASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, içme suyu ana iletim hattında yapılacak deplase çalışmaları nedeniyle, 14 Temmuz 2020 Salı günü saat 01.00’dan 15 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 01.00’a kadar 24 saat süreyle Etimesgut, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinin bazı bölgelerinde su kesintisi uygulanacak.

Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri bir yandan Türk Kızılayı Caddesi Kızılay binası önü ile Eski Hava Hastanesi önüne 2 adet köprülü kavşak yapım çalışmalarına devam ederken, ASKİ ekipleri de eş zamanlı olarak altyapı çalışmalarına hız verdi.

ASKİ tarafından yapılan duyuru ile son olarak 45 günlüğüne trafiğe kapatılan Türk Kızılayı Caddesi’nde içme suyu ana iletim hattında deplase çalışması gerçekleştirileceği bildirildi.

Kızılay Caddesi

Çalışmalar nedeniyle Etimesgut, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinin bazı bölgelerinde, 14 Temmuz 2020 Salı günü saat 01.00’den başlayarak 15 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 01.00’e kadar 24 saat süreyle su kesintisi uygulanacak.

 Bir günlük su kesintisinden;

-Etimesgut ilçesinde:“30 Ağustos, Ahi Mesut, Alsancak,Atakent, Ayyıldız, Bahçekapı, Elvan, Erler,Etiler, İstasyon, Kazım Karabekir, Oğuzlar, Piyade, Süvari ve Topçu Mahalleleri”

-Yenimahalle ilçesinde:“Batı Sitesi ve Ergazi Mahalleleri ile Gersan Sanayi Sitesi”

-Sincan ilçesinde: “Mareşal Çakmak, Selçuklu, Andiçen, Atatürk ve Plevne Mahalleleri”  etkilenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir