Eroğlu çifti evliliklerinin 42. yılını belediyenin sürpriziyle kutladı

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a instagram hesabı üzerinden ulaşan Turgut Özal Mahallesi sakinlerinden Necla Eroğlu’na belediye ekipleri bir jestle yanıt verdi. Evliliklerinde 42 yılı geride bırakan Eroğlu çiftine, belediye ekipleri ellerinde pasta ve içerisinde dezenfektan, maske ve kolonya bulunan hijyen seti ile çat kapı yaptı.

 Kapıda belediye zabıtasını elinde pastayla görünce heyecandan gözleri dolan Necla Eroğlu eşi Ali Eroğlu ile birlikte pastayı üfledi. İki kız, 1 erkek çocuk ve 5 torun sahibi Eroğlu çifti, “Yenimahalle’de yaşamaktan çok mutluyuz. Bir mesajımızla kapımıza gelen belediye çalışanlarından Allah razı olsun. Evliliğimizin 42. Yıldönümünde korona sebebiyle evden çıkamadık. Buruk bir kutlama olmuştu. Bu küçücük sürpriz bizi ziyadesiyle sevindirdi. Başkan Yaşar ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Sosyal medya üzerinden mesajla çiftin yıldönümlerini kutlayan Başkan Fethi Yaşar da “ Yenimahalle’de sayısız yatırım yaptık. İlçemize çok değerli eserler kazandırdık. Hepsi önemli ancak vatandaşa doğrudan dokunan hizmetler, bu ufak ama sıcacık iletişim şekli çok daha önemli. Gözlerindeki ışık hiç sönmesin. İlçemiz hep birlikte güzel” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir