‘Erken seçim kaçınılmaz’ diyen Özdağ: Tıpış tıpış gidecekler

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Trabzon’da basınla biraraya geldiği toplantıda hükümetin mevcut ülke şartlarında 2023’e kadar dayanmasının mümkün olmadığını belirtti.

71 ilde 450 ilçede örgütlendiklerini ifade eden Özdağ, yaptığı konuşmada geriye kalan 10 ili de Ocak ayına kadar tamamlayacaklarını ifade etti. Türkiye’nin özellikle ekonomik anlamda artık tıkandığını ve erken seçimin kaçınılmaz olduğunu söyleyen Özdağ, erken seçime gidilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

“TIPIŞ TIPIŞ GİDECEKLER”

Özdağ, “Tıpış tıpış gidecekler, bu ekonomik krizi kaldıramazlar, bu kamplaşmayı daha fazla yaşatamazlar. Türkiye’de Cumhurbaşkanı sadece bir partinin Cumhurbaşkanı. Sayın Cumhurbaşkanı depremde dahi siyaset yapıyor. Camilerde siyaset yapıyor. Bu tükenmişliğin işaretidir. Erken seçim olacaktır” dedi.

“ERKEN SEÇİME GİDİN, SİZİ DE KURTARALIM SIKINTIDAN”

“Milletin git dediğine kimse kal diyemez. Ne cuntacılar, ne medya” diyen Özdağ, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sandık gelecek ve bunlar gidecek. Türkiye’yi kötü yönetiyorlar demiyorum, yönetemiyorlar diyorum. Yönetemezler. Artık bir şey üretemezler, onlara da iyilik yapıyorum. Erken seçime gidin, sizi de kurtaralım bu sıkıntıdan. Erken seçim kaçınılmaz, hükümetin 2023’e kadar dayanması mümkün değil.”

İLGİLİ HABER  Babacan: Çete tipi faaliyetlerden temizlenme kararlılığımız güncelliğini koruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir