CHP Şanlıurafa Milletvekili Aziz Aydınlık’ın durum hassasiyetini koruduğu açıklandı

Mersin Şehir Hastanesi’nde korona tedavisi gören CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık’ın durumunun hassasiyetini koruduğu belirtildi.

CHP milletvekilleri, Mersin Şehir Hastanesi’nde Covid-19 nedeniyle tedavi gören CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık’ı ziyaret ederek doktorlarından bilgi aldı.

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Adana Milletvekili Burhanetin Bulut, Mersin milletvekilleri Alpay Antmen ile Cengiz Gökçel ve Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Mersin Şehir Hastanesi’nde tedavi gören CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık’ı ziyaret etti.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Emir, doktorlardan alınan bilgilere göre Aydınlık’ın sağlık durumunun hassasiyetini koruduğunu belirtti.
Aydınlık ve Covid-19 tedavisi gören bütün hastalar için dua ettiklerini ifade eden Emir şunları söyledi:
“Aziz abimiz için yapılabilecek her şeyin yapıldığını görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Umuyoruz ki kısa bir zamanda iyileşecek ve yine hep birlikte çalışma olanağı bulacağız. Burada çalışan sağlıkçılara ve Türkiye’de Covid’le mücadele eden bütün sağlıkçılara teşekkür ediyoruz. Bütün dualarımız hem Aziz Aydınlık’la hem de bütün hastalarımızla”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir