Cem Yılmaz: Kadına şiddet tartışmaya kapalı bir konudur

Ünlü oyuncu Cem Yılmaz, kadına şiddet meselesinin tarafı olmak diye bir duruşunun olmadığını belirterek, “Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur” dedi.
Sosyal medyada, Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddia edilen Ozan Güven’in Cem Yılmaz’ın arkadaşı olduğu yönünde paylaşımlar yapılmıştı. Bu tür sosyal medya paylaşımlarının çoğalması üzerine ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama şöyle: “Sevgili arkadaslar. Kadina şiddet meselesinin “tarafı” olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir.Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden “Sen de bir şey söyle” isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur.Yapmayın.
Sosyal medya üzerinden,bu meseleyi yazmak çizmek istememek ile başka çirkin duyguları, düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz. Herşey birbirine giriyor. Çok üzgünüm”dedi.

Deniz Bulutsuz, Ozan Güven’in kendisine şiddet uyguladığına iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu. Deniz Bulutsuz’un adli tıp raporunda şiddete uğradığına yönelik bulgular yer almıştı.

 

İLGİLİ HABER  Babacan: Çete tipi faaliyetlerden temizlenme kararlılığımız güncelliğini koruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir