Beşiktaş’a taraftardan 83 milyon lira destek geldi

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş, ekonomik darboğazdan çıkmak için düzenlediği “Bırakmam Seni” kampanyası için Kanal D’de “Ödül Senin” adıyla bağış gecesi düzenledi.

Vodafone Park’ta düzenlenen gecede 10 milyon lira bağışla en yüksek para veren isim Rahmi Koç oldu. Gece sonunda toplam 83 milyon liranın üzerinde bir meblağ toplandı.

Rahmi Koç’un 10 milyon lira bağışladığını açıklayan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi de siyah-beyazlı kulübe 5 milyon lira bağışta bulundu. Ayrıca Beşiktaş yönetim kurulu toplam 5 milyon liralık bağış yaptı.

Başkan Çebi’nin eşi Berna Çebi, Beşiktaş Kadın Futbol Takımı için 500 bin lira bağış yaptığını duyururken Trabzonspor’un eski yöneticilerinden Nevzat Aydın da siyah-beyazlılara 200 bin lira bağış yaptığını bildirdi.

Vodafone Park’ta düzenlenen gecede 83 milyon 100 bin lira toplanırken 156 bin de SMS atıldığı açıklandı.

KAMPANYAYA KATILANLARA TEŞEKKÜR EDİLDİ

Kampanyaya katılanlar Beşiktaş Kulüp Yönetimi tarafından yapılan açıklama ile teşekkür edildi. Açıklamada, “Türkiye’nin ilk spor kulübü Beşiktaşımızın ekonomik bağımsızlığa kavuşması için başlattığımız kampanyamıza ‘Bırakmam Seni’ diyerek destek olan tüm taraftarlarımıza ve sporseverlere teşekkür ederiz”denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir