Bahçeli: MHP mezkur istifanın kabul edilmemesinden ziyadesiyle memnun

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifasının kabul edilmemesinden ziyadesiyle memnun olduğunu açıkladı.

Bahçeli, sosyal medya hesabından istifanın kabul edilmemesini değerlendirdi: “Sayın Süleyman Soylu azimli, inançlı, dirayetli ve mücadeleci kişiliğiyle Türkiye’nin en hassas döneminde üstlendiği bakanlık görevini başarıyla yerine getirmiştir. Bizim temennimiz bu görevine kararlılıkla devamından yanadır.

Gelişmeler karşısında Sayın Bakanı’nın istifa kararının Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından kabul edilmediği anlaşılmaktadır. Elbette takdir ve tasarruf Sayın Cumhurbaşkanımıza aittir. Milliyetçi Hareket Partisi mezkur istifanın kabul edilmemesinden ziyadesiyle memnundur.”
Perinçek de memnun oldu
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek de Soylu’nun istifasının kabul edilmemesinden memnuniyet duyanlar arasında yerini aldı. Perinçek, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun görevine devam etmesi ülkemizin güvenliği için çok yerinde bir karardır. Koronavirüse karşı halk sağlığı için mücadelede ve PKK, FETÖ terörünü bitirmek için aynı gemideyiz. Zafer Türkiye Cumhuriyeti’nin olacaktır.”dedi.
İLGİLİ HABER  Halk Bakkal Projesi hayata geçiriliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir