Ankara Büyükşehir Kırsal Daire Başkanı Fazıl Köremezli görevinden ayrıldı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Fazıl Köremezli, yürüttüğü görevden ayrılmak zorun kaldığını belirterek, veda mesajı yayınladı.

Köremezli, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Ankara Büyükşehir Belediyesinde yürütmekte olduğum görevden ayrılmak zorunda kaldım. Başkanımız Mansur Yavaş ile çalışmaktan her zaman onur ve gurur duydum. Görev yaptığım sürede gücümün yettiği, aklımın erdiği kadar çalıştım .Vermiş olduğu kıymet ve görev için çok teşekkür ederim.
Yanında görevde olamasam da başarısı için, Ankara’ya hizmetleri için elimden geldiğince çalışacağım . Ankaramız ve Ülkemiz için bir şans olduğunu düşünüyorum. Çok güzel özelliklerine şahit oldum . Rabbim yolunu açık etsin inşallah.
Ayrıca birlikte çalıştığım tüm mesai arkadaşlarımın haklarını helal etmelerini istiyorum . Saygı ve Sevgilerimle…”

Köremezli, 2014 yerel seçimlerinde Kahramankazan Belediye Başkanlığı MHP’den aday olan Fazıl Köremezli, o zamanki rakibi Lokman Ertürk ile yarışmış seçimi kaybetmişti. 2019 yerel seçimlerinde ise Kahramankazan’da İYİ Parti ile seçime girmişti. Köremezli, Serhat Oğuz karşısında kaybetmişti. Köremezli 10 aydır Daire Başkanı olarak görev yapıyordu, yerine Ahmet Metin Tüzün getirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir