Altındağ Belediyesi’nden koronavirüsüyle mücadele eden işçiye moral ikramiyesi

Altındağ Belediyesi, koronavirüsüyle mücadelede görev alan işçilere moral ikramiyesi verdi

Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, koronavirüsüyle mücadelede büyük emek veren personele moral ikramiyesi verildiğini açıkladı.

Asım Balcı, düzenlenen 1 Mayıs programında yaptığı konuşmada. “Altındağ Belediyesi olarak her zaman emektar çalışanlarımızın yanında olduk. Altındağ’da göreve geldiğimiz günden bugüne, verilen emeği göz ardı etmedik, alın terinin kıymetini bildik. Sizlerin daima yanında olduk. Altındağımızın, Ankaramızın, ülkemizin gelişmesinde önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizle mücadele etmek yerine, sizlerle el ele verdik, daha gelişmiş, daha güzel bir Altındağ için hep birlikte, aynı safta mücadele ettik. Sizlerin sorunlarına her zaman samimiyetle çözüm üretmeye çalıştık. Hep yan yana çalıştık, ürettik. Tüm Altındağlı hemşehrilerimiz adına sizlere teşekkür ediyorum. Emek ve alın teriyle evine ekmek götürmeye çalışan, helal kazanç uğruna alın teri döken siz değerli işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.” dedi.

İŞÇİLERE MORAL TAKVİYESİ

Belediyede görev yapan işçilerin koronavirüsle mücadele kapsamında, ilk günden bugüne canlarını siper ederek, büyük gayret ve özenle çalıştıklarını belirten Başkan Balcı, “Koronavirüsle mücadelede hep görev başında, hep ön saftaydınız. Canlarınızı siper ederek, hijyen tedbirlerinin alınmasında, halk sağlığının korunmasında ve önlemlerin hayata geçirilmesinde canla başla çalıştınız. Emeğinizi takdir ediyor ve çalışmalarınızın devamını diliyorum. Bizde bu emeği karşılıksız bırakmadık ve Kovid-19’la mücadelede emek veren tüm personelimize moral ikramiyesi verdik.”ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir