İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gençlerbirliği’nden Taylan Antalyalı Açıklaması

Gençlerbirliği, Taylan Antalyalı’nın Erzurumspor’dan Galatasaray’a transfer olması sonrasında “bilgi eksikliğine” dayalı olarak yapılan açıklamalar eleştirildi.

Gençlerbirliği’nden yapılan açıklamada, Taylan Antalyalı ile ilgili Bucaspor cephesinden yapılan açıklamaların şaşkınlıkla takip edildiğine işaret edilerek, “Futbolcu Taylan Antalyalı’nın Erzurum Büyükşehir Belediyespor’dan Galatasaray’a “transfer” sürecini hukukçularımızın, ilk günden itibaren titizlikle incelediğini ve araştırdığını kamuoyuna duyurduk. Başlattığımız hukuki süreç devam etmektedir.”denildi.

Fıstıkzade

Antalyalı’nın Gençlerbirliği’nden Erzurumspor’a alacaklarına karşılık değil, bedelsiz olarak verildiğine işaret edilen açıklamada, “Taylan Antalyalı’nın Erzurumspor ile yaptığı sözleşmeye “sonraki satışından yüzde 40 pay” maddesini koyan külümüz, hukuki süreç sonucunda haklı bulunur ise bu payını alacaktır. Bucaspor’un devam eden hakkı da işte bu aşamada devreye girecektir. Cihan Aktaş tarafından yanlış yönlendirilen, mücadelesine, yetiştiriciliğine saygı duyduğumuz Bucaspor camiası ve futbol kamuoyu, bilmelidir ki Bucaspor’un payı yüzde 20 değil yüzde 15 oranındadır. Açıklamanın özü, hukuk sonucunda biz kazanırsak Bucaspor da kazanacaktır.
Konuya hakim olmadan yapılan ciddiyetsiz açıklamalar, ancak sosyal medyada yer bulabilecek bilgi seviyesindedir.”denildi.

Açıklamada Taylan Antalyal’nın bonservisi Gençlerbirliği’nde olduğu toplam üç sezonda Süper Lig’de 33 dakika forma giydiği hatırlatıldı.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir