İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin ilk ziyareti Anıtkabir’e

Last updated on 11 Şubat 2020

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin yeni yönetimi, seçim sonrası ilk ziyaretini Anıtkabir’e gerçekleştirdi. Başkan Allıoğlu ziyarette Anıtkabir Özel Defteri’ne, “Başkent Ankara için konusunda güçlü iradeye sahibiz” diye yazdı.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD)’nin 9. dönem yönetim kurulu ve üyeleri genel kurulun ardından ilk ziyaretini Anıtkabir’e gerçekleştirdi. Burada yapılan resmi törende Başkan Allıoğlu mozoleye çelenk koyarken, GGYD üyeleri de saygı duruşunda bulundu.

Başkan Allıoğlu Anıtkabir Özel Defteri’ne şu satırları yazdı:

Fıstıkzade

“Çağdaş Türkiye’nin Kurucusu Büyük Atatürk; bir milletin kaderini değiştirerek değişmez liderimiz, en zor koşullarda Türkiye Cumhuriyeti‘ni kurarak dünyanın en iyi girişimcisi oldun. Hiç şüphen olmasın ki; varlığın ile şereflendirdiğin Başkent Ankara’yı, işte bu ilkelerin ışığında, sanayi ve ticaretin de başkenti yapma konusunda çok sağlam bir irade göstermeye devam ediyoruz. Gösterdiğin hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışmaya, emanetlerine sonsuza dek sahip çıkmaya söz veriyoruz…” GGYD heyeti daha sonra görevli eşliğinde Anıtkabir’i gezdi ve Anıtkabir Komutanı Albay Hakan Osman Sert’i ziyaret etti.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir