İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beymen Özel Dikim Günleri Ankara’da

Haber Merkezi – Dünyaca ünlü markaları moda tutkunlarıyla buluşturan BEYMEN, kişiselleştirilmiş stili tercih edenleri 12 Şubat – 4 Nisan tarihleri arasında düzenlediği BEYMEN 2020 İlkbahar Yaz Özel Dikim Günleri’ne davet ediyor.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Mersin’de gerçekleştirilecek BEYMEN 2020 İlkbahar Yaz Özel Dikim Günleri’nde, Kiton, Zegna, Santoni, Corneliani, Bontoni’nin yanı sıra Beymen Collection terzileri özel seanslarda randevu ile hizmet verecek.

BEYMEN Kavaklıdere’de 17 Şubat Pazartesi ve 18 Şubat Salı günü Zegna; BEYMEN Armada’da 18 Şubat Salı günü Zegna, 28 Şubat Cuma günü Santoni ve 24 Mart Salı günü Beymen Collection, BEYMEN Kavaklıdere’de 23 Mart Pazartesi günü Beymen Collection, BEYMEN Panora’da 30 Mart Pazartesi günü Beymen Collection markalarının terzileri müşterilerle bir araya gelecek.

Fıstıkzade

Bu özel hizmetten yararlanarak takım elbise, gömlek, pantolon ve smokin sipariş vermek isteyenler, BEYMEN mağazalarında, ofis veya evlerinde ölçüleri alındıktan sonra beğeni ve kişisel ihtiyaçlarına uygun kumaş ve model seçimi yaparak siparişlerini tamamlayacak. Özellikle kişiselleştirilmiş dokunuşları tercih edenlerin vazgeçilmezi olan özel dikim ürünler, tamamen kişinin zevki doğrultusunda dünyaca ünlü erkek giyim markalarının merkezlerinde büyük bir özen ve el işçiliğiyle hazırlanarak teslim edilecek.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir