İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ankaragücü Kombine Bilet Fiyatlarını Açıkladı

Ankaragücü, Spor Toto Süper Lig 2019-2020 Cemil Usta sezonunda, iç saha maçlarında geçerli olacak olan sezonluk kombine bilet fiyatlarını belirledi. Kombine biletler kale arkası 750 TL, doğu maraton 1050 TL, batı maraton 1350 TL’den satışa sunuldu. Öğrenci ve bayan taraftarlara yüzde 50 indirimli olacak.

Ankaragücü’nden yapılan açıklamada, geçen yıl belirlenen kombine kartı fiyatları ve maç bileti fiyatları sonucu, kulübün iç saha maçlarında ciddi maddi zarara uğrandığına, bu sezon bu anlamda sıkıntı yaşamamak için kombine kartı fiyatlarında değişikliğe gitmeye karar verildiği kaydedildi.

Fıstıkzade

Açıklamada, geleceği daha net şekillendirmek ve maddi anlamda problem yaşamamak için taraftarın desteği ile hem transfer yasağını kaldırmak hem de ekonomik anlamda rahat bir nefes alabilmek adına plan ve program dahilinde faaliyet raporu oluşturmanın en önemli öncelikleri olduğu belirtildi.

Fiyatları Artırmak Zorunlu Hale Geldi

Açıklamada, dünya futbolunda çok sayıda kulüplerin, Finansal Fair Play(FFP) kurallarına uymayan hamleleri sonucunda, ciddi yaptırımlar ile karşı karşıya kaldığını ve ‘denk bütçe – eşit bütçe’ kuralını yerine getiremediğini belirtildi.  Açıklamada, Türk futbolunda kulüplerin gelirlerinin sınırlı olduğu şu dönemde, gelir ve gider hesaplamaları sonucunda kombine kartı fiyatlarında yeni sezon öncesi değişikliğe gitmesi zorunlu bir hamle haline geldiğine işaret edildi. Açıklamada, “Bilindiği üzere geçtiğimiz sezon içerisinde, sadece stadyum giderleri adı altında bir maç bedeli olarak 233 Bin TL tutarında ödeme yapan kulübümüz, yine bu giderlere ek olarak iç saha maçlarında yaşanan saha olayları ve kırılan koltukların onarımı ile ilgili yüklü miktarda bir ödeme gerçekleştirmektedir. İç sahada oynayacağımız karşılaşmalarla ilgili stadyum giderleri adı altında yapılan ödemelerin yeni sezonda da devam edileceğini ve bu fiyatların daha da artacağını belirtmek isteriz.

Her anlamda İmalat-ı Harbiye ruhunu yaşatmak için mücadele veren taraftarlarımızın kombine kartı fiyatlarını anlayışla karşılayacaklarını ve destek vereceklerini umuyor, camiamıza saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.”denildi.

Sezonluk Kombine Bilet Fiyatları Şöyle:

Kuzey tribün kale arkası (saatli) : 750 TL

Güney tribün kale arkası (gecekondu) : 750 TL

Doğu tribün (maraton) : 1.050 TL

Batı tribün (sağ kapalı – sol kapalı) : 1.350 TL

Öğrenciler ve bayanlar kombine biletlerini yüzde 50 indirimli alabilecek. Şehit yakınlarına kombine bileti ücretsiz verilecek.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir