İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ankara Valisi Vasip Şahin’den Bayram Mesajı

Ankara Valisi Vasip Şahin, Kurban Bayramı mesajı yayınladı. Şahin, Ankaralıların bayramını kutlayarak, bayramın ülkemize ve İslam alemine sağlık, mutluluk, barış, huzur ve refah getirmesi temennisinde bulundu.

Vali Vasip Şahin, dün valilik personeliyle bayramlaştı

Vali Şahin’in mesajı şöyle: “Toplumun her kesimini birbirine yakınlaştırarak dayanışma duygularımızı en üst düzeyde yaşatan, dostluk ve kardeşliğimizi pekiştiren Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Kurban, Yüce Rabbimizin bizlere vermiş olduğu nimetlere şükrün; paylaşmanın, yardımlaşmanın, cömertliğin ifadesidir. Kurban Bayramı, bizlere millet olma şuuruna ermenin, millî ve manevi değerlerimize sahip çıkarak hoşgörü ve sevgiyi hayatımıza hâkim kılmanın önemini hatırlatır. Bu mana ve önemi çok iyi kavramış olan milletimiz, köklü kültürü ve manevi değerlerine bağlılığıyla bugüne kadar olduğu gibi el ele, huzur, güven ve birlik beraberlik içinde daha nice bayramlara ulaşacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Ankaralı hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı kutluyor; bayramın ülkemize ve tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk, barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum.”

Fıstıkzade

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir